ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Масляний фільтр

Фільтруючі елементи встановлені відразу в декількох агрегатах автомобіля, у тому числі автоматичної коробки передач. Він необхідний, щоб у елементи трансмісії не потрапляла бруд, металева стружка та інше «сміття», здатне нашкодити агрегатам АКПП.

При цьому масло (ATF) має проходити без труднощів. Згодом фільтр забивається, через що не може пропускати під необхідним тиском рідину для нормальної роботи коробки передач. Це призводить до того, що масляний насос не може працювати в колишньому режимі, тобто знижується тиск масла. Цей фактор негативно позначається на елементах АКПП, зокрема фрикційних дисках, соленоїдах та інших компонентах.

Illustration
Illustration

Через низький тиск, що утворився, фрикціони не зможуть нормально стискатися і почнуть «пробуксовувати», що позначиться на їхньому зносі в негативний бік, інакше кажучи, він прискориться. Додатковий фільтр в АКПП допомагає уникнути описаних вище проблем. А враховуючи той факт, що в деяких коробках немає можливості заміни фільтра без повного розбору, додатковий фільтр допоможе продовжити і час служби АКПП.

Додатковий охолоджувач – радіатор

Автоматична коробка передач використовує спеціальне масло (ATF рідина) як робоче тіло, тобто за його допомогою передається крутний момент від двигуна трансмісії. 

Температура масла – один з критично важливих параметрів, що впливає на справну роботу кожного окремого вузла так і всього АКПП. При суттєвому перегріві – знижується термін життя масла, через зміну хімічного складу ATF.
У структурі коробки використовуються як тверді, і м'які елементи. М'якими елементами може бути пластик (соленоїди, втулки), м'який метал (фрикційні диски), проводка. Для них так само згубно впливає підвищення температури коробки, що негативно позначається на її роботі та термін експлуатації.

Illustration
Illustration


Установка додаткового радіатора АКПП знижує робочу температуру масла (ATF) у коробці на 10 - 30 град. (залежно від обсягу додаткового радіатора), що призводить до більш м'якої та плавної роботи коробки, збільшує термін експлуатації гідравлічного блоку управління та автоматичної трансмісії в цілому, продовжує термін служби сальників та ущільнень, в деяких випадках за допомогою додаткового охолодження можна прибрати поштовхи (удари) при перемиканні передач.

Безкоштовна* послуга евакуатора при поломці АКПП

* за умови поломки АКПП та подальшого повного ремонту в сервісному центрі трансмісій GearBox Україна. Під повним ремонтом вважається ремонт цілісного агрегату, включаючи гідроблок та гідротрансформатор.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Вартість  

 • Illustration

  Фільтр

  від 580 грн*

  (вартість комплекту)

 • Illustration

  Фільтр

  від 1 180 грн*

  (вартість комплекту + роботи)

 • Illustration

  Охолоджувач

  від 1 451 грн*

  (вартість комплекту)

 • Illustration

  Охолоджувач

  від 2 050 грн*

  (вартість комплекту + роботи)

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Масляный фильтр в коробке автомат необходим для того, чтобы защитить трансмиссию от попадания грязи, металлической стружки и прочего мусора, способного испортить АКПП. Для бесперебойной работы трансмиссии необходимо регулярно проверять состояние масляного фильтра, так как со временем он забивается, что затрудняет нормальное прохождение жидкости под нужным давлением. В итоге, это может стать причиной возникновения серьезных неисправностей, связанных с поломкой отдельных элементов АКПП, включая фрикционные диски, соленоиды и прочие компоненты.  

Преимущества установки дополнительного масляного фильтра АКПП

При засорении масляного фильтра в системе образовывается низкое давление, что не позволяет фрикционам нормально сжиматься и может привести к их преждевременному износу. Для минимизации рисков, связанных с засором масляного фильтра, рекомендуется установить дополнительные фильтры. Такое оборудование позволит избежать описанных проблем, а также продлить срок службы АКПП. 

Установка дополнительного радиатора АКПП

Полноценная работа автоматической коробки переключения передач невозможна без использования специального масла, с помощью которого осуществляется передача крутящего момента от двигателя к трансмиссии. Один из важнейших параметров, влияющих на работоспособность АКПП – это температура масла. Перегрев смазывающей жидкости существенно уменьшает срок годности масла, так как приводит к изменению его химического состава. При этом перегрев масла может стать причиной повышения температуры коробки, что в свою очередь негативно скажется на работе трансмиссии в целом. Установка доп радиатора АКПП позволяет контролировать рабочую температуру масла, не позволяя коробке перегреваться, что существенно увеличивает срок работы гидравлического блока, сальников, уплотнителей. Нередко, установка дополнительной системы охлаждения позволяет избавиться от толчков, возникающих во время переключения передач. 

Установка масляного фильтра и дополнительного радиатора АКПП

Центр трансмиссий Gearbox предлагает быструю, оперативную и качественную установку дополнительного оборудования для АКПП. В течение двух часов наши специалисты установят новые фильтры и охладители, что позволит существенно увеличить срок службы всей трансмиссионной системы, обезопасить движение на дороге.


Illustration

Поставте нам запитання!

Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.