ДІАГНОСТИКА АКПП

Ознаки несправності АКПП:

Illustration
 • 1

  Шурхіт

  під час старту

 • 2

  Сторонні шуми 

  під час роботи АКПП

 • 3

  Поштовхи 

  при перемиканні швидкостей або режиму драйв/реверс

 • 4

  Поява помилки 

  несправності АКПП на панелі приладів

 • 5

  Зупинка двигуна

  при перемиканні селектора

 • 6

  Вібрація

  на ходу

Безкоштовна* послуга евакуатора при поломці АКПП

* за умови поломки АКПП та подальшого повного ремонту в сервісному центрі трансмісій GearBox Україна. Під повним ремонтом вважається ремонт цілісного агрегату, включаючи гідроблок та гідротрансформатор.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Процес діагностики АКПП

Illustration

Підключення обладнання

Підключення діагностичного обладнання до автомобіля

Illustration

Зчитування

Зчитування кодів несправності

Illustration

Перевірка

Перевірка важливих параметрів АКПП та двигуна, таких як тиск, температура та інших – 13 контрольних точок

Illustration

Діагностика

Діагностика авто на ходу

Illustration

Аналіз

Аналіз отриманих даних та визначення проблемного вузла АКПП

Вартість  

 • Первинна діагностика

  400 грн

  Компʼютерна діагностика (зчитування кодів несправностей та параметрів роботи АКПШ) + випробування в дорозі

 • Комплексна діагностика

  800 грн

  Компʼютерна діагностика (зчитування кодів несправностей та параметрів роботи АКПШ) + випробування в дорозі + перевірка рівня та якості мастила

Термін – протягом 2-х годин

Ремонт і діагностика АКПП Київ

Автоматична коробка перемикання передач - досить складний механізм, який вимагає від автовласника правильного поводження і догляду. Щоб така трансмісія прослужила якомога довше і працювала без серйозних нарікань, необхідно проводити своєчасну діагностику. Це дасть змогу виявити несправність на ранній стадії й уникнути серйозних поломок.

Компанія GearBox пропонує якісний сервіс і діагностику АКПП в Києві. Наші професіонали швидко діагностують несправність і проведуть ремонт на найвищому рівні.

Основні ознаки несправності АКПП

Автовласникам рекомендується періодично проходити діагностику трансмісії. Однак ознаки несправності можуть з'явитися в будь-який момент. У цьому разі слід негайно звернутися в сервіс для діагностики коробки автомат у Києві.
До основних ознак неполадок в АКПП належать:

● Шурхіт під час запуску автомобіля.● Поява сторонніх шумів під час використання трансмісії.● Не характерні поштовхи під час перемикання передач або переходу на режим драйв/реверс.● Повідомлення про несправність АКПП на приладовій панелі.● Відключення мотора під час перемикання селектора. ● Вібрація під час руху. 
Якщо господар автомобіля помітив хоча б одну несправність, йому слід негайно звернутися в сервісний центр, щоб не погіршити ситуацію. Звертаючись до компанії GearBox для ремонту і діагностики АКПП в Києві, автовласник може розраховувати на проведення діагностики та пошуку проблеми протягом 2-х годин і безкоштовну евакуацію машини до місця ремонту.

Основні етапи діагностики АКПП

● Підключення апарата для діагностики. ● Фіксування кодів несправності. ● Діагностика основних характеристик коробки передач і двигуна, таких як тиск, температура та інші.   ● Перевірка поведінки автомобіля під час руху.● Аналіз зібраних даних і визначення проблеми. 
При цьому первинна діагностика охоплює два основних етапи: комп'ютерні тести і перевірку автомобіля під час руху. Під час комплексної діагностики додатково в автомобілі перевіряється рівень і якість масла в коробці передач.

Переваги ремонту АКПП в GearBox

Компанія GearBox пропонує ремонт коробок передач у Києві. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт:● використовуємо сучасне обладнання, що не має аналогів в Україні;● точно дотримуємося встановлених термінів;● постійно розвиваємося, підвищуючи якість ремонтних робіт і обслуговування клієнтів;● застосовуємо тільки якісні деталі та сучасні інструменти;● виконуємо необхідну роботу без нав'язування додаткових процедур.

Illustration

Поставте нам запитання!

Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.