РЕМОНТ МЕХАТРОНІКА DSG

Опис мехатроніка

Мехатронік є електронно-гідравлічним блоком, який активно використовується у пристрої преселективної коробки DSG на моделях VAG. Також подібний пристрій можна зустріти і на авто інших виробників. Зазначений елемент знаходиться в картері роботизованої КПП.

Якщо говорити про конструкцію, мехатронік це ЕБУ (електронний блок управління) та цілий ряд електронно-гідравлічних компонентів, що знаходяться в єдиному корпусі. Також до мехатроніка під'єднано велику кількість різних датчиків АКПП, що дозволяє досягти злагодженої та чіткої роботи коробки автомат даного типу.
На підставі отриманих від датчиків сигналів про стан і режими роботи всіх систем автомобіля блок підбирає оптимальний момент перемикання передач, а також здійснює самостійне регулювання самого процесу перемикань.

Illustration
Illustration

Паралельно мехатронік контролює роботу фрикційної муфти, а також тісно контактує з іншими блоками, що входять до складу ЕСУД (електронна система керування двигуном).

Причини поломки

Поява металевої стружки

Знос агрегатів

Несвоєчасна заміна масла в коробці (мала кількість чи неналежна якість)

Необережна експлуатація авто (агресивна манера водіння, що призводить до прискореного зносу всіх вузлів)

Часті корки, екстремальні погодні умови та інші обставини, що не залежать від водія

Перепад тиску в інших вузлах DSG

Перегрів роботизованої коробки передач

Етапи ремонту

Illustration

Демонтаж

Демонтаж коробки або її окремого елемента

Illustration

Розбирання

Часткове або повне розбирання всього вузла в залежності від ступеня та місця пошкодження

Illustration

Промивання

Промивання внутрішніх деталей мехатроніка

Illustration

Заміна

Заміна соленоїдів та інших несправних деталей

Illustration

Складання

Після виконання ремонту корпус знову збирається

Illustration

Адаптація

Проводиться програмування мехатроніка

Безкоштовна* послуга евакуатора при поломці АКПП

* за умови поломки АКПП та подальшого повного ремонту в сервісному центрі трансмісій GearBox Україна. Під повним ремонтом вважається ремонт цілісного агрегату, включаючи гідроблок та гідротрансформатор.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Вартість  

всіх послуг з ремонту мехатроніка DSG

 • Діагностика мехатроніка

  від 1 350 грн*

  (включає зняття та встановлення)

 • Заміна ремонтного комплекту газомасляного акумулятора 

  від 4 200 грн*

  (включно із ЗЧ)

 • Діагностика соленоїда

  від 130 грн*


 • Евакуація авто

  0 грн**

  (**безкоштовно при ремонті у центрі GearBox)

РЕМОНТ МЕХАТРОНІКА DSG

Мехатронік - електронно-гідравлічний блок, який використовується для роботи преселективної трансмісії DSG на автомобілях VAG. Така керівна система охоплює два центри: електронний і електрогідравлічний. Перший збирає і обробляє дані, що надходять з різних систем і механізмів машини. Другий відповідає за своєчасне вмикання і вимикання зчеплення, а також регулює перемикання передач. 

Ремонт мехатроніка Київ

Регулярна робота мехатроніка призводить до появи проблем у його роботі. Насамперед вони пов'язані з дефектами в електрогідравлічному центрі та в електричних доріжках плати, що збільшує навантаження на окремі частини електричного центру. Зазвичай ремонт мехатроніка DSG-6 або 7 тягне його заміну на новий. Якщо необхідно здійснити ремонт електрогідравлічного модуля, то в даному випадку проблема зазвичай полягає у витоку масла. Причиною несправності, як правило, є пошкодження корпусу або залипання клапанів розподілу масла. Ремонт електрогідравлічного блоку передбачає заміну окремих компонентів або елементів системи. Фахівці центру трансмісій GearBox звертають увагу, що несправність однієї складової системи може призвести до пошкодження інших вузлів у системі перемикання передач. Тому при виникненні проблем у роботі мехатроніка, слід негайно звернутися в сервіс для усунення проблем. 

Ознаки несправності мехатроніка DSG?

Основні ознаки поломки мехатронного блоку, при виникненні яких слід звернутися в сервіс: 

● виникнення нехарактерної вібрації;● прослизання ведучих коліс;● поштовхи під час зміни передачі;● специфічні звуки, що видаються трансмісією;● перескакування через передачі;● погіршення маневреності;● неможливість зняти машину з режиму Паркінг. 

Ремонт мехатроніка DSG-7 ціна

Блок керування в КПП - доволі складний механізм, обслуговування якого мають здійснювати виключно кваліфіковані фахівці. У центрі трансмісій GearBox проводиться оперативний ремонт мехатроніка DSG-6 і 7 в такій послідовності:

● Зняття трансмісії або проблемного вузла.● Часткове або повне розбирання системи залежно від характеру і місця виникнення дефекту. ● Очищення внутрішніх деталей системи.● Заміна соленоїдів та інших проблемних механізмів. ● Зворотне складання корпусу.● Програмування системи. 

Фахівці GearBox оперативно здійснять діагностику мехатроніка і соленоїда, а також заміну ремонтного комплекту газомасляного акумулятора.


Illustration

Поставте нам запитання!

Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.