Програмування та оновлення блоків АКПШ

Центр трансмісій GearBox пропонує спеціальну послугу "Оновлення прошивки блоку управління АКПШ" або ДВС на нову оригінальну заводську версію прошивки, це сервісне оновлення, в якому виправлені помилки та збої програмного забезпечення, присутні у попередніх версіях прошивок

Прошивки останньої версії - це оригінальні заводські прошивки, які йдуть із заводу точно на таких же блоках керування, але на нових автомобілях. При зверненні власника автомобіля до офіційного дилера з проханням перевірити та оновити прошивку на більш нову та свіжу версію, власник в основному завжди отримує відповідь, що нових прошивок немає.
Оновлення прошивки блоку управління двигуна або коробки покращує роботу цих агрегатів - стабільна робота на холостих оборотах, двигун працює м'якше і тихіше, коробка м'якше і плавніше перемикатися. Так само покращується динаміка розгону та тяга з низьких оборотів, з'являється еластичність роботи двигуна та вільний рух накатом, витрата залишається приблизно такою самою.
Є дуже цікавий момент у цій справі – деякі люди скаржаться на те, що в АКПШ з'являються легкі стусани при перемиканні передач. Після оновлення ПЗ коробці потрібно деякий час для проведення адаптації - влітку часу потрібно зовсім трохи, оскільки зчеплення з дорогою краще, асфальт сухий і температурний діапазон більш стабільний. Взимку адаптація затягується, оскільки заважають пробуксовування та постійна зміна температури. Ну а самі стусани з'являються банально через сміття в гідроблоці - продукти стирання частин коробки, які осідають в гідроблоці, що не вимивається при заміні масла, навіть при використанні апарату.
І тут назріває таке запитання: "А до оновлення стусанів наче й не було?". Були! Але вони були поглинені тривалим процесом адаптації коробки - з моменту виходу автомобіля з конвеєру. До речі - проблема зі стусанами зустрічається тільки в 3-4 випадках з 300 оновлених машин і була вирішена промиванням гідроблока!

Детальніше про зміни

Мотор
Мотор
Мотор

Тише працює, краще тягне, своєчасно реагує на дії водія, правильно керує паливною системою, здійснює ширшу діагностику обладнання. Були випадки, коли машина приїжджала з останніх сил з генератором, що розрядився, а діагностика не видала жодної помилки, хоча після оновлення ПЗ показало помилку по генератору.

Коробка
Коробка
Коробка

Правильно відпрацьовує перемикання на всіх діапазонах температур, за будь-яких змінах та режимів роботи мотора. Навіть якщо двигун аварійному режимі, АКПШ намагається непомітно перемикати передачі. Враховується знос деталей, завдяки чому програма управління АКПП завжди оптимально працює зі всіма вузлами, незалежно від їхнього зносу.

ESP / ABR
ESP / ABR
ESP / ABR

Не перевантажує мотор при найменшому буксуванні – починає краще відпрацьовувати гальмами для осадження колеса, що буксує. Допрацьовуються алгоритми запобігання зносу автомобіля при їзді по льоду, гальці, бруду.

Вартість послуги

Програмування та оновлення блоків АКПШ

  • Програмне забезпечення та вартість робіт по оновленню програмного забезпечення

    3 980 грн*


Програмування та оновлення блоків АКПП

Коробка передач - важливий вузол будь-якого автомобіля, управління якого здійснюється за допомогою програмного забезпечення, періодично оновлюваного виробником. Оновлення прошивки АКПП і встановлення актуальної версії дає змогу поліпшити роботу трансмісії, гарантує її стабільну роботу, м'яке і плавне перемикання передач. 

Коли необхідна прошивка блоку управління АКПП

Пройти діагностику АКПП і перевірити наявність оновлення прошивки необхідно в разі виникнення легких стусанів, ривків і ударів під час перемикання передач. Часто причина таких несправностей полягає не в механічних пошкодженнях, а в неправильній роботі програмних алгоритмів управління АКПП.  

Чого чекати після оновлення блоків АКПП

Оновлення програмного забезпечення дає змогу поліпшити роботу всіх основних блоків АКПП. Після обслуговування на власника автомобіля чекають такі зміни:● Коробка. Почне правильно функціонувати при перемиканні на всіх температурних діапазонах, незалежно від режиму роботи двигуна. Система здатна контролювати ступінь зносу деталей, що дозволяє оптимізувати роботу всіх вузлів. ● Двигун. Починає тихіше працювати, збільшується тяга, що дозволяє пристрою краще відгукуватися на дії водія. Оновлення позитивно впливає на роботу паливної системи, здійснюючи ширшу діагностику обладнання. ● ESP/ABR. Двигун не перевантажується за незначного буксування, покращується робота гальма під час осадження колеса, що буксує. Поліпшуються системи, які запобігають зносу машини під час її експлуатації в складних дорожніх умовах. 

Оновлення та програмування блоків АКПП

Центр трансмісій GearBox здійснює весь спектр послуг, пов'язаних з необхідністю діагностики та оновлення прошивки блоків АКПП. Клієнти отримують нову оригінальну заводську версію, що дає змогу здійснити сервісне оновлення, виправлення помилок і збоїв ПЗ, які зазвичай виникають при використанні застарілих версій прошивок. Для здійснення стабільної роботи трансмісії слід встановлювати виключно якісне ПЗ від офіційного дилера. Використання файлів з неперевірених джерел є небезпечним і може стати причиною неправильної роботи трансмісії. Перед програмуванням блоків АКПП на авто зі значним пробігом, необхідно здійснити дефектацію, обслуговування та адаптацію цих вузлів. Фахівці компанії GearBox швидко виконають всі необхідні процедури і оновлять ПЗ вашого автомобіля. 


Illustration

Поставте нам запитання!

Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.