РЕМОНТ ГІДРОБЛОКА

Опис гідроблока

Гідроблок є клапанною плитою з численними каналами, всередині яких розташовуються електрорегулятори (соленоїди) і всілякі датчики. Під час роботи автомобіля цими каналами через клапана проходить масло, що й дозволяє ефективним чином змащувати коробку передач.

У процесі роботи автомобіля саме на гідроблок АКПП доводиться максимальне навантаження, а якщо врахувати конструктивну складність цього вузла, саме цей елемент найчастіше виходить із ладу в автоматичній коробці передач.

Illustration

Причини поломки

Забруднення клапанів неякісним маслом

Використання змазувальних складів зі стружкою із фракціонів або ж із включенням герметика

Регулярний перегрів трансмісії, що викликаний забрудненням стільників радіатора

Наявність задир на золотниках, каналах і муфтах

Втрата тонусу пружин, що відповідають за рух плунжеронів при вимиканні соленоїда 

Швидке прискорення автомобіля, що призводить до зношування фрикціонів

Етапи ремонту

Illustration

Тестування

Тестування гідроблока на спеціальному обладнанні та виходячи з результату приймаємо рішення про необхідний ремонт та відновлення елементів гідроблоку

Illustration

Розбір та тестування

За необхідності відбувається розбір гідроблока та проведення тестування соленоїдів

Illustration

Ремонт

Проводиться ремонт або заміна всіх необхідних комплектуючих

Illustration

Складання

Складання всіх вузлів гідроблока

Illustration

Тестування

Повторне тестування та фіксація параметра

Безкоштовна* послуга евакуатора при поломці АКПП

* за умови поломки АКПП та подальшого повного ремонту в сервісному центрі трансмісій GearBox Україна. Під повним ремонтом вважається ремонт цілісного агрегату, включаючи гідроблок та гідротрансформатор.

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Вартість  

всіх послуг з ремонту гідроблока

 • Діагностика гідроблоку на стенді

  від 1 590 грн*


 • Ремонт сідла поршня гідроблоку

  від 795 грн*


 • Розбирання та складання гідроблоку

  від 1 060 грн*

  (включає чищення)

 • Діагностика клапана керування на стенді

  від 130 грн*

  (соленоїда)

 • Чищення електронних клапанів

  від 1 060 грн*

  (комплект)

 • Зняття та установка гідроблоку

  від 600 грн*

  (без зняття АКПП)

 • Евакуація авто

  0 грн**

  (**безкоштовно при ремонті у центрі GearBox)

РЕМОНТ ГІДРОБЛОКА

Гідроблок - масивна деталь будь-якої автоматичної коробки перемикання передач, яка оснащена безліччю каналів і клапанів для ефективного перерозподілу мастила до всіх виконуючих органів трансмісії. Саме на цю частину автоматичної трансмісії припадає максимальне навантаження під час використання автомобіля, тому гідроблок найчастіше потребує обслуговування і проведення робіт з відновлення. 

Ремонт гідроблока АКПП Київ 

Крім складної конструкції гідроблока, а також підвищених експлуатаційних навантажень цього вузла трансмісії, до найчастіших причин виникнення проблем у його роботі відносять:

● Постійний перегрів АКПП, пов'язаний із засміченням радіаторних стільників.● Задирки на різних вузлах трансмісії.● Зношеність пружин, які відповідають за роботу плунжеронів при відключенні соленоїда.● Занадто швидкий розгін автомобіля, що стає причиною швидкого зносу фрикціонів.● Засмічення клапанів неякісною мастильною рідиною.● Застосування неякісних мастильних складів із включенням герметика або стружкою з фрикціонів. 

Ремонт гідроблока АКПП - ознаки несправності

Неправильна робота гідроблока зазвичай пов'язана з неправильною експлуатацією автомобіля або несвоєчасним технічним обслуговуванням трансмісії. Виділяють кілька характерних ознак, які вказують на наявність неполадок у системі, що вимагає негайного втручання в його роботу:

● наявність сильної вібрації в процесі перемикання;● нехарактерний скрегіт під час використання коробки;● повна зупинка роботи двигуна під час використання селектора в режимі Паркінг або Драйв;● виникнення нехарактерних поштовхів, ударів, пробуксовок між передачами. 

Ремонт гідроблока АКПП Київ - ціна

Центру трансмісій Gearbox пропонує якісний, надійний і оперативний ремонт гідроблока АКПП в Києві за доступною ціною. Щоб відновити повноцінне функціонування основного вузла трансмісії, наші кваліфіковані фахівці проводять такі роботи:

● Тестування за допомогою спеціального обладнання, що дозволить точно встановити причину несправності, визначити заходи, необхідні для відновлення роботи пристрою. ● Якщо обладнання не дозволило виявити причину несправності, проводиться розбирання агрегату і тестування соленоїдів.● Ремонт і заміна всіх несправних комплектуючих.● Зворотне складання. ● Повторне тестування роботи агрегату. Фіксація параметра. 

Всі роботи з ремонту та обслуговування АКПП виконуються кваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання протягом 1-3 днів. 


Illustration

Поставте нам запитання!

Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.