RU
Запис на діагностику
Залиште Ваші контакти для зворотнього зв'язку:

ЗАМІНА ТРАНСМІСІЙНОЇ РІДИНИ

 Заміна оливи АКПП фото
Для чого олива потрібна в АКПП

Олива у будь-якій автоматичній коробці передач виконує відразу безліч функцій. Воно працює мастилом для підшипників, відводить тепло від деталей, що нагріваються, служить робочим тілом для гідротрансформатора і для гідравлічної системи управління. Для того, щоб усі частини коробки працювали як треба, масло повинно зберігати свої властивості у досить невеликому інтервалі значень.
Будь-яка ATF (automatic transmission fluid – рідина автоматичних трансмісій) з часом починає втрачати свої характеристики. Насамперед – від перегріву через жорстку їзду у поєднанні з брудним радіатором, а також від попадання в масло мікрочастинок із фрикціонів та накладок блокувань ГДТ. Але навіть якщо масло абсолютно чисте і не перегріте, все одно втрачає властивості з віком. Виробляються протизадирні і присадки, що задають в'язкість, втрачає свої властивості і основа. У реальній експлуатації до всіх цих неприємностей додається ще й забруднення масла продуктами його ж розкладання, а також продукти зношування коробки. Крім вже згаданих фрикціонів і накладок ГДТ, до них відносяться також частинки підшипників і редукторів.
Заміна оливи проводиться за допомогою декількох способів - витіснення, прокачування або частковою заміною. Від правильності процесу заміни оливи в АКПП залежить робота трансмісії, тому важливо довірити його професіоналам.
Асортимент
Наш сервісний центр ремонту трансмісій GearBox Україна використовує лише якісне масло від перевіреного роками виробника. Ви можете додатково придбати потрібне масло для самостійного обслуговування Вашого авто.
Запис на ремонт Вашого авто
Залиште свої контакти для зворотного зв'язку
Запис на заміну масла
Залиште свої контакти для зворотного зв'язку
Зворотній зв'язок
Заповніть форму та отримайте відповідь найближчим часом
Поставте нам запитання
Що важливо знати про заміну олії в АКПП
Скорочення витрат на дорогий ремонт та збільшення термінів служби АКПП можна досягти завдяки своєчасному обслуговуванню системи. Одним із ключових питань є заміна олії в АКПП.

Заміна олії АКПП: для чого це необхідно

Раніше заміна олії обов'язково була потрібна при пробігу в 60-100 тис. км. Деякі сучасні бренди заявляють про "вічність" свого масла, властивості якого дозволяє відмовитися від його заміни протягом повного терміну служби коробки передач.

Практика показує, що незважаючи на нові технології виробництва, робоча рідина потребує обов'язкового оновлення для збереження високих експлуатаційних показників трансмісії. Регулярна заміна ATF - спеціальної маслянистої рідини, яку прийнято називати олією, дозволяє якісно виконувати свої функціональні властивості:

 • передача силового імпульсу від насосного колеса до турбінного практично з нульовими втратами;
 • можливість витримувати тиск до 5 бар;
 • захист від пробуксування кожного фрикційного механізму спеціальними присадками;
 • мастило при терті деталей;
 • охолодження під час нагрівання системи;
 • стійкість до процесу окислення та спінювання;
 • низька робоча температура загусання;
 • відсутність хімічного впливу деталі АКПП.

Заміна олії в АКПП Київ: особливості


Заміна олії в АКПП потребує професійного підходу. Точнісінько підібрати оптимальний склад для забезпечення поставлених завдань можуть досвідчені фахівці, спираючись не тільки на рекомендації виробників, але і на практичний досвід. Важливо визначити збалансований склад, який підходить для певного автомобіля. Важливо знати, що в процесі експлуатації показники мастила знижуються, наприклад, ступінь в'язкості, з'являються домішки забруднень, відбувається ослаблення дії присадок. Правильний вибір та своєчасна заміна масла АКПП надають позитивний ефект на роботу трансмісії зокрема та транспортного засобу загалом.


Заміна олії АКПП Київ: як зробити правильний вибір


Заміна олії в АКПП ціна - це не основний критерій при виборі ефективної робочої рідини для свого автомобіля. Особливо потрібна підвищена увага до його складу.

Фахівці рекомендують приймати рішення на користь оригінальних рідин, незважаючи на те, що при цьому заміна олії в АКПП ціна Київ вища, ніж при використанні різних аналогів. Особливо коробки-автомат в автомобілях останніх поколінь вимагають максимально якісних складів масла через надмірну чутливість до неякісного продукту, про що можна судити по виникненню стуку та багатьох інших несправностей трансмісії. Часто використання масла низької якості є оманливим: водії можуть не помічати явних зовнішніх тривожних сигналів до моменту несподіваної серйозної поломки. В результаті застосування складів з високими характеристиками вигідніше частої заміни системи.

Методи заміни олії

 • щадний спосіб;
 • часткова заміна;
 • повна заміна олії в АКПП.

Свіжа якісна олія має підвищені миючі характеристики. У разі повної заміни загального обсягу робочої рідини змивається великий обсяг відкладень, які накопичуються на внутрішніх поверхнях, що призводить до закупорки соленоїдів у гідроблоці. Реакція автомобіля - ривки та затримка при включенні передач.

При великому пробігу та чорному кольорі олії, оптимально міняти робочу рідину методом щадної заміни, при якому із загального обсягу заправки в 10 л зливається до трьох літрів без зняття піддону та без заміни фільтрів. Процедуру слід повторити через пробіг тисячу кілометрів. Третій етап вже дозволяє застосувати метод часткової заміни, як із плановому оновленні робочої рідини.

При зверненні до спеціалізованих сервісів заміна олії в АКПП ціна максимально вигідна, оскільки оберігає трансмісію від передчасних поломок.
Замовити консультацію
Залиште Ваші контакти для зворотнього зв'язку:
ТОВ "ЦЕНТР ТРАНСМІСІЙ "ГІРБОКС УКРАЇНА"
© 2021. All rights reserved
Made by